Firma tworzona przez kobiety dla innych kobiet i ich mężczyzn!

Firma Noble Medica powstała na początku 2013 roku podczas spotkania dwóch niezależnych kobiet. Pierwsza mająca już doświadczenie we wprowadzaniu na polski rynek marki prourodowych nutrikosmetyków i suplementów diety, a druga z wiedzą merytoryczną i latami pracy w branży farmaceutycznej uzupełniła pionierski duet.
Można powiedzieć, że od pierwszego spotkania, od pierwszej rozmowy zrodził się pomysł stworzenia produktu wysokiej jakości w przystępnej cenie.

Każdy z nas chce zachować zdrowy, piękny wygląd i zatrzymać upływający czas jak najdłużej. Dlatego wychodzimy naprzeciw (reagujemy) tworząc nutrikosmetyk Pure Collagen przedłużający naszą młodość, zaspakajając potrzeby najbardziej wymagających klientów. Głównym celem Noble Medica jest, aby produkt trafiający do odbiorcy był najwyższej jakości, zapewniał bezpieczeństwo stosowania i skuteczność działania. Nasza firma spełnia te cele poprzez wdrożenie systemów gwarantujących najwyższą jakość produktu. Nasza firma znajduje się pod stałym nadzorem Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Główna założenia naszej polityki i misji

1

Jakość produktu i bezpieczeństwo klientów jest celem nadrzędnym.

2

Zapewniamy koordynację i stały nadzór produktu na każdym etapie jego wytwarzania, magazynowania, dystrybucji i sprzedaży,

3

Dążymy do poszerzenia asortymentu, bazy technologicznej i zwiększania kwalifikacji pracowników,

4

Nie stanowimy zagrożenia dla środowiska naturalnego.

Jesteśmy po to by dbać o Ciebie za Ciebie!

Sukcesem dla nas jest stale powiększające się grono zadowolonych, powracających klientów. Zaufanie budujemy na indywidualnym podejściu, widocznych efektach działania produktu oraz bezpieczeństwie stosowania popartego akredytowanymi badaniami surowców. Nasza ciągła obserwacja prowadzi do odkrywania nowych rozwiązań, dzięki czemu możemy stale ulepszać nasze produkty i technologie, co prowadzi do osiągnięcia zysków, które możemy przeznaczyć na rozwój asortymentu, bazy technologicznej i kwalifikacji pracowników.