Maciej Rudol i Maciej Kosiak

Siatkarze plażowi - Mistrzowie Świata 2014 do lat 23

Siatkówka plażowa to nasza pasja, poświęcenie i zaangażowanie co przekłada się na nasze sukcesy sportowe. Zaufaliśmy firmie Noble Medica i jej produktom, które polecamy osobom uprawiającym sporty i dbających o zdrowie.

Jakub Zalewski

Koszykarz finalista Pucharu Polski 2015

W sporcie bardzo ważna jest odpowiednia ochrona stawów. Podczas intensywnych ćwiczeń narażone są one na silne obciążenia – rozwiązaniem i pełną ochronę zapewnia mi kolagen z elastyną w tabletkach, który polecam wszystkim aktywnym i uprawiającym sport.

Marcin Kosel

Kulturysta - Mistrz Polski, Arnold Classic z 2013 r, Mistrz Europy, finalista Mistrzostw Świata.

Przez 15 lat treningów siłowych nauczyłem się dyscypliny, wytrwałości a przede wszystkim poznałem swój organizm. Dziś posiadam doświadczenie, którym dzielę się z moimi podopiecznymi podczas treningów personalnych, aby również i oni mogli odnosić swoje sukcesy. Polecam produkty Noble Medica, które pomagają mi dbać o zdrowie podczas treningów.

kolagen z ryb morskich, kremy kolagenowe

Ilona Iwańska

Miss Polonia Ziemi Radomskiej 2013

"Wizytówką każdej modelki jest jej ciało, a także piękna i zadbana skóra. W swoim życiu stosowałam już wiele produktów do pielęgnacji, jednak dopiero PURE COLLAGEN w sposób kompleksowy zadbał o moje włosy, skórę i paznokcie. Dzięki niemu zawsze wyglądam świeżo i młodo."