Michał Szyba

Brązowy medalista Mistrzostw Świata 2015 w piłce ręcznej

"Piłka ręczna to sport bardzo kontuzyjny. Pure Collagen chroni i dba o moje stawy, dzięki niemu są one w idealnej formie i kondycji co jest bardzo ważne w mojej dyscyplinie sportu"

sklep kolagen z elastyną, witamina c w proszku

Magda Femme

Piosenkarka

"Pure Collagen Cream i Pure Collagen zdają o moją skórę kompleksowo - dbanie od wewnątrz i od zewnątrz gwarantuje najlepsze efekty naturalnego zatrzymania upływającego czasu"

krem nawilżający na noc, krem nawilżający z kolagenem

Mirosław Łabunowicz

Mistrz Polski w kulturystyce 2014

"Polecam Pure Collagen wszystkim, którzy mają problemy ze stawami. Ten suplement diety bardzo szybko, bo już w pakcie 1-go opakowania, eliminuje bóle oraz odbudowuje chrząstkę stawową. Dodatkowo uzupełnia niedobór kolagenu, który jest produkowany w znacznie mniejszym stopniu niż w młodości"

Oliwia Lucedarska

Wielokrotna mistrzyni Polski w Street Dance

"Taniec to moje życie i pasja. Ćwicząc dbam i chronię moje stawy tym samym gwarantując perfekcyjny, młody wygląd skóry. Polecam wszystkim aktywnym produkty kolagenowe firmy Noble Medica"

Tomasz Gromadzki

Pięściarz, kick boxer i Mistrz Pucharu Polski 2008 juniorów w boksie, Mistrz Polski 2010 Full Contact Karate na zasadach K-1, Mistrz Polski 2013 Kickboxingu "Low-Kick"

"Przy morderczych treningach i walkach ringowych oprócz siły i wysokiej odporności, którą gwarantuje mi Royal Acerola, nie mogę zapominać o ochronie stawów o czym pamięta Pure Collagen"